Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

LOKOMOTIVA České Budějovice - oddíl kopané:fotbalový oddíl

LOKOMOTIVA České Budějovice - oddíl kopané

stránky českobudějovického fotbalového oddílu, založeného roku 1923

Pokud budete mít zájem o zveřejnění Vašich informací či další dotazy zasílejte nám je na e-mailovou adresu: lokocebu@seznam.cz

Jak jsme si vedli během podzimu

- muži A - I. A třída - 12. místo
- muži B - III. třída - 2. místo
- starší dorost - krajský přebor - 2. místo
- mladší dorost - krajský přebor - 2. místo
- starší žáci - krajský přebor - 7. místo
-
mladší žáci A - krajský přebor - 1. místo
- mladší žáci B - okresní přebor - 4. místo
- v soutěžích přípravek se tabulky oficiálně nevedou


Náš poslednípodzimní mistrovský zápas

út 8.11. - st. přípravka B - LOKO - Slavia ČB 1:1 Vévoda J.


Naše výsledky vtýdnu 31.10. - 6.11.2016

pá 4.11. - st. přípravka B - K. Újezd - LOKO 3:3 Michna J. 2x, Růžička Š.
so 5.11. - st. žáci - LOKO - Hradiště1:1PK 4:3 Španinger M.
so 5.11. - ml. žáci A - LOKO - Hradiště10:0 Kryeziu E. 3x,Křikava M. 2x, Macák L. 2x, Šimek S.,Hanetšleger T., Tomandl J.
so 5.11. - muži A - Čt. Dvory - LOKO 1:1 Choutka
ne 6.11. - st. dorost - Prachatice - LOKO 1:6 Ježek, Jelínek, Kadlec, Sudek, Svoboda,Růžička
ne 6.11. - ml. dorost - Prachatice -LOKO2:2PK 3:4 Havel,Hladík


Naše výsledky vtýdnu 24.10. - 30.10.2016

po 24.10. - ml. přípravka B - Zliv - LOKO 0:10 Skopík M. 5x,Kocmich S. 2x, Pekárek L. 2x, Skopík T.
út 25.10. - st. přípravka B - LOKO - Dobrá Voda 14:2 Tomáš O. 7x,Růžička Š. 5x, Šabatka R., Friedl S.
čt 27.10. - ml. žáci B - LOKO - Hrdějovice/Nemanice1:2 Dudy D.
pá 28.10. - st. přípravka A - LOKO - Třeboň 1:13
pá 28.10. - ml. přípravka A - LOKO - Třeboň 5:8
pá 28.10. - st. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 15:22
pá 28.10. - ml. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 8:11
so 29.10. - st. žáci - Vimperk - LOKO2:4 Vaněk P. 2x, Španinger M.,Martinec J.
so 29.10. - ml. žáci A - Vimperk - LOKO5:3 Macák L., Kryeziu E., Škoda P.
so 29.10. - muži A - LOKO - Nová Včelnice 0:2
so 29.10. - muži B - Mír Dívčice - LOKO 3:3 Zýka, Milota, Sahan
ne 30.10. - st. dorost - LOKO - Třeboň/D. Voda 9:2 Navrátil 3x, Ježek 2x,Sudek 2x, Růžička, Švarc
ne 30.10. - ml. dorost - LOKO - Třeboň/D. Voda 5:2 Djurov 2x, Havel, Švarc, Janů


Naše výsledky vtýdnu 17.10. - 23.10.2016

po 17.10. - ml. přípravka B - LOKO - Roudné 3:3 Pekárek L., Stolička J.,Gutwirthová N.
st 19.10. - st. přípravka B - Hluboká- LOKO3:4 Hoch Š. 3x, Michna J.
čt 20.10. - ml. žáci B - LOKO - Nové Hrady 1:5 Dudy D.
so 22.10. - st. žáci - LOKO - Prachatice4:1 Vaněk P. 2x, Tomášek J.,Španinger M.
so 22.10. - ml. žáci A - LOKO - Prachatice1:0 Macák L.
so 22.10. - muži A - Veselí n/Luž. -LOKO3:0
ne 23.10. - st. dorost - Č. Krumlov - LOKO 0:4 Ježek 2x, Leština, Švarc
ne 23.10. - ml. dorost - Č. Krumlov- LOKO1:5 Havrda 2x, Havel, Pícha, Wenzl J.
ne 23.10. - ml. žáci B - H. Stropnice- LOKO3:4 Dudy D. 4x
ne 23.10. - muži B - Mokré - LOKO 5:1 Kříž


návštěvníků stránky
celkem206 277
tento týden410
dnes49