Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

LOKOMOTIVA České Budějovice - oddíl kopané:fotbalový oddíl

LOKOMOTIVA České Budějovice - oddíl kopané

stránky českobudějovického fotbalového oddílu, založeného roku 1923

Pokud budete mít zájem o zveřejnění Vašich informací či další dotazy zasílejte nám je na e-mailovou adresu: lokocebu@seznam.cz

Ve středu 19. dubna se naši mladší žáci ročníku 2004 zúčastnili minirepublikového turnaje v Pardubicích. Více v sekci žáci turnaje.


Naše výsledky v týdnu 17.4. - 23.4.2017

po 17.4. - st. přípravka A - Táborsko "U10" - LOKO 15:2
po 17.4. - ml. přípravka A - Táborsko "U8" - LOKO 11:11
po 17.4. - st. přípravka A - Strakonice - LOKO 18:6
po 17.4. - ml. přípravka A - Strakonice - LOKO 30:4
út 18.4. - st. přípravka B - LOKO - Římov 14:1 Růžička Š. 5x, Strnad J. 4x, Černík Z. 2x, Michna J., Cirhan D., Bína F.
út 18.4. - ml. přípravka B - LOKO - Sedlec 8:2 Stolička J. 4x, Skopík M. 2x, Molinek M. 2x
čt 20.4. - ml. žáci B - LOKO - Planá 8:0 Kes D. 2x, Dudy D. 2x, Navrátil J. 2x, Symovonyk S., Lovčík L.
so 22.4. - st. žáci - LOKO - SKP ČB 1:4 Michal T.
so 22.4. - ml. žáci A - LOKO - SKP ČB 15:1 Kryeziu E. 5x, Pranevský E. 4x, Hanetšleger T. 3x, Škoda P. 2x, Šimek S.
so 22.4. - muži A - Dobrá Voda - LOKO 0:4 Choutka 2x, Kocar, Ayeb
ne 23.4. - st. dorost - Vodňany/Dříteň - LOKO 2:0
ne 23.4. - ml. dorost - Vodňany/Dříteň - LOKO 0:12 Švarc 3x, Janů 3x, Pícha 2x, Djurov 2x, Havrda, vlastní
ne 23.4. - st. přípravka A - SKP ČB "U11" - LOKO 21:6
ne 23.4. - ml. přípravka A - SKP ČB "U9" - LOKO 7:4
ne 23.4. - st. přípravka A - Veselí n/Luž. - LOKO 11:2
ne 23.4. - ml. přípravka A - Veselí n/Luž. - LOKO 7:8
ne 23.4. - muži B - LOKO - Žabovřesky 3:2 Plocek, Křiváček, Kříž


Naše výsledky v týdnu 10.4. - 16.4.2017

út 11.4. - st. přípravka B - LOKO - Včelná 11:3 Tomáš O. 6x, Hoch Š. 3x, Růžička Š., Strnad J.
st 12.4. - ml. žáci B - Hrdějovice/Nemanice - LOKO 3:6 Tvaroh L. 3x, Žikeš M. 2x, Dudy D.
čt 13.4. - ml. přípravka B - Slavia ČB - LOKO 0:8 Stolička J. 4x, Kožnar J. 4x
so 15.4. - st. dorost - Roudné - LOKO 0:2 Kokeš, vlastní
so 15.4. - ml. dorost - Roudné - LOKO 2:3 Švarc 3x
so 15.4. - muži A - LOKO - Větřní 4:0 Ayeb 2x, Ježek, Jánošík
so 15.4. - muži B - Chrášťany - LOKO 1:3 Jánošík 2x, Malý
ne 16.4. - st. žáci - Roudné - LOKO 3:0
ne 16.4. - ml. žáci A - Roudné - LOKO 1:15 Macák L. 8x, Křikava M. 3x, Pranevský E. 2x, Tomandl J., Kryeziu E.

poznámka: mimořádně úspěšný týden s osmi výhrami a jedinou porážkou


Naše výsledky v týdnu 3.4. - 9.4.2017

st 5.4. - st. přípravka B - Dynamo ČB "B" - LOKO 13:18 Tomáš O. 7x, Strnad J. 6x, Friedl S. 3x, Šabatka R., Michna J.
so 8.4. - st. žáci - LOKO - Milevsko 1:5 vlastní
so 8.4. - ml. žáci A - LOKO - Milevsko 4:1 Macák L., Tomandl J., Křikava M., Mrosko T.
so 8.4. - st. dorost - Milevsko - LOKO 0:1 Malý
so 8.4. - ml. dorost - Milevsko - LOKO 2:0
so 8.4. - muži A - Planá - LOKO 1:2 Ayeb, Kocar
ne 9.4. - st. přípravka A - LOKO - Č. Krumlov 11:11
ne 9.4. - ml. přípravka A - LOKO - Č. Krumlov 2:10
ne 9.4. - st. přípravka A - LOKO - Prachatice 6:19
ne 9.4. - ml. přípravka A - LOKO - Prachatice 0:12
ne 9.4. - muži B - LOKO - Dívčice 1:0 Fošum

návštěvníků stránky
celkem215 895
tento týden218
dnes32